HAKKIMIZDA

SKP Makina ve Kalıp, 1998 yılının Mayıs ayında, İzmir 5. Sanayi Sitesinde kuruldu. İmalat sanayi içinde faaliyete geçtiği ilk günden bugüne kadar, amaç ve hedefleri doğrultusunda oluşturduğu felsefeye uygun olarak, şeffaflık ve dürüstlük ilkesine sadık kalarak, müşterileri ile bütünleşerek ve onların çözüm ortağı olarak yıllardır kesintisiz ve kaliteli hizmetler vermenin mutluluğunu yaşamakta, atılan sağlam temeller üzerinde geleceğe güvenle ve emin adımlarla ilerlemektedir.
100 metrekare ile başladığımız bu serüven, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 6.500 metrekare kapalı alan ve 130 çalışma arkadaşımızla devam etmekte olup, bugün, Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yatırımımız olan 10.000 metrekare arazimize yeni fabrika binamızın inşaat çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.

Firmamız, sac üzerine uzmanlaşmış olup, otomotiv, beyaz eşya ve metalin olduğu her alanda; ihtiyaç duyulan sac kalıpları ile metal sac parçalara şekil verilmesi, üretilmesi ve parçaların birleştirilmesi konusunda butik üretim dahil kesintisiz hizmet vermektedir.